KONST / Litografier / Färglitografi 12861089
nr 1286 1089
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Norrskär. Signerad, numrerad 115 / 300. Motivet: 44x63 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:49:42
2/11 21:13:03